Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Seriale ''Loki'' i ''WandaVision'' będą w sposób kluczowy związany z filmem o Strange'u 1

Marvel Cinematic Universe rozrasta się w zastraszającym tempie. Za jakiś czas w skład kasowej franczyzy wchodzić będą również seriale. Jeśli myśleliście, że nie będą one zbyt mocno związane z filmami kinowymi, to niestety nie mam dla Was najlepszych informacji.

Uruchomienie platformy streamingowej Disney+ sprawiło, że teraz Kevin Feige i jego ekipa mogą opowiadać "mniejsze" historie bez konieczności tworzenia widowisk kinowych i upychania ich w kalendarzu premier. Dzięki temu powstać mogą takie produkcje, jak Falcon & Winter Soldier, Loki czy WandaVision.

Jakiś czas temu potwierdzono, że serial WandaVision będzie ważną częścią uniwersum, a w szczególności nowego filmu o Doktorze Strange’u. Jak się okazuje nie tylko Szkarłatna Wiedźma będzie kluczowa, ale także… Loki. Potwierdził to sam Kevin Feige. Jest to jak najbardziej sensowny ruch, tym bardziej, że postać grana przez Toma Hiddlestona prawdopodobnie podróżuje w czasie, aby zmienić wydarzenia na swoją korzyść.

Dodatkowo Feige wyjawił, że mocno denerwował się w momencie, kiedy podjęto decyzję o realizacji serialu, którego bohaterem miał być Hawkeye. Marvel Studios miał już podpisaną umowę z Jeremym Rennerem na realizację filmu kinowego, jednak na całe szczęście hollywoodzki gwiazdor bardzo dobrze przyjął nowiny o zmienia planów i stworzeniu serialu.

Na który serial Marvela czekacie najbardziej?

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…