Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oryginalna obsada nie pomogła - nie będzie 2. sezonu ''BH90210'' 0

Absolutny kultowiec z lat dziewięćdziesiątych, czyli Beverly Hills 90210 doczekał się w tym roku kontynuacji, która niestety nie będzie dalej produkowana. Stacja Fox podjęła decyzję odnośnie przyszłości serii.

W tym roku bohaterowie kultowego serialu Beverly Hills 90210 otrzymali kontynuację, w której powróciła oryginalna obsada aktorska. Twórcy zdecydowali się oprzeć scenariusz na prawdziwych losach aktorów grających w serii nie zapominając oczywiście o pierwowzorze i nawiązując do wydarzeń, które miały miejsce w latach młodzieńczych naszych bohaterów.

Pomimo tego, że BH90210 nie zostało przyjęte z jakimś wielkim entuzjazmem, to nie możemy także mówić o kompletnej porażce. Mimo wszystko stacja Fox zdecydowała się na anulowanie serii po zaledwie jednym sezonie.

Jesteśmy dumni, że udało nam się ponownie zebrać w specjalnej letniej odsłonie serialu, z ekipą i fanami. Wielkie podziękowania dla Briana (Austin Green), Gabrielle (Carteris), Iana (Ziering), Jasona (Priestley), Jennie (Garth), Shannen (Doherty) i Tori (Spelling), którzy wspólnie z ekipą i wszystkimi ludźmi z FOX oraz CBS Television Studios włożyli swoje serca i dusze w to naprawdę pomysłowe i nostalgiczne przebudzenie.

można przeczytać w oświadczeniu stacji

Seria BH90210 składała się z sześciu odcinków.

Źrodło: AceShowbiz

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Ale szkoda! I to właśnie w momencie, gdy jestem już w połowie tej produkcji i gdy w końcu zaczęła mi się podobać, bo wczułem się w ten inny nieco szyderczy klimat, to właśnie w tej chwili okazuje się, że lis nie będzie kontynuował tego, bo zapewne pokolenie inteligentnych inaczej nie rozumiało o czym to jest, bo nie było ludzi w pelerynach, ani nikt nie rzucał zaklęć…      

Proszę czekać…