Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

'Fantasy Island' - nadchodzi filmowa wersja słynnego serialu fantasy lat 80. Zobaczcie pierwszy plakat! 0

Blumhouse pracuje nad nową wersją popularnego serialu telewizyjnego lat 80. 'Fantasy Island'. W ramach początkowej promocji filmu w sieci pojawił się oficjalny plakat produkcji. Zerknijcie poniżej jak prezentuje się tytułowa wyspa.

Oryginalny serial stworzył Gene Levitt. Emitowany był on przez stację ABC w latach 1977-1984. Teraz Blumhouse i Sony zdecydowali się na przeniesienie tej historii na ekrany kin i nadaniu jej elementów horroru. Fabuła opowie o pewnym Mr. Roarke, enigmatycznym właścicielu tajemniczej wyspy, na której znajduje się luksusowy kurort. Jego goście, oczywiście za odpowiednią opłatą, mogą spełniać w nim swoje najśmielsze fantazje. Jednak z czasem jak brzmi oficjalny opis filmu fantazje zamieniają się w koszmary, a goście muszą rozwiązać tajemnicę wyspy, aby ujść z życiem.

Za reżyserię filmu odpowiada Jeff Wadlow, który pracuje w oparciu o scenariusz napisany przez Chrisa Roacha i Jillian Jacobs. W obsadzie horroru znaleźli się Michael Pena, Michael Rooker, Lucy Hale, Jimmy O. Yang, Charlotte McKinney, Parisa Fitz-Henley, Austin Stowell, Maggie Q, Portia Doubleday i Ryan Hansen. 'Fantasy Island' to serial fantasy z elementem horroru, który opisywany jest jako wspaniała mieszanka serialu 'Westworld' i horroru 'Dom w głębi lasu'.

Kinowa premiera 'Fantasy Island' zaplanowana jest na 14 lutego 2020 roku. Czyżby idealna propozycja na Walentynki?

Źrodło: collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…