Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

'Eli Roth. Historia horroru' doczeka się drugiego sezonu! 0

Po ponad roku od premiery pierwszego sezonu serialu dokumentalnego 'Eli Roth. Historia horroru', stacja AMC oficjalnie odnowiła go na drugi sezon.

Drugi sezon liczyć ma sześć odcinków i również zadebiutuje na platformie Shudder specjalizującej się w thrillerach i horrorach. W Polsce sezon pierwszy emitowany był przez AMC.

Jestem strasznie podniecony, że możemy kontynuować tą wspaniałą serię. W pierwszym sezonie przeprowadziliśmy szereg niesamowitych rozmów z najlepszymi twórcami w dziedzinie horroru, którzy pomogli fanom na całym świecie spojrzeć świeżym okien na ten gatunek. Od Quentina Tarantino, Jordana Peele’a, Stephena Kinga po Jamie Lee Curtis. Wszyscy oni podzielili się z nami wiedzą o tym jak stworzyć przerażające arcydzieło, które straszyć nas będzie przez lata.

powiedział Eli Roth

'Eli Roth. Historia horroru' to produkcja, która ukazuje nam historię filmów grozy, ciekawostki z produkcji oraz zdradza przepis na sukces, który osiągnęły takie dzieła jak 'Noc żywych trupów' czy 'Halloween'. W każdym odcinku przedstawiony zostaje inny motyw charakterystyczny dla gatunku. Pierwszy sezon skupiał się głównie na zombie, sukcesie slasherów i powstaniu horrorów gore. W drugim rozebrane na części pierwsze zostaną takie motywy jak potwory, złe dzieci, czarownice, nawiedzone domy. Roth skupi się także na takim podgatunku jakim jest body horror.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…