Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Kobiece postacie z 'Wiedźmina' na solowych plakatach! 0

Kampania promocyjna 'Wiedźmina' trwa w najlepsze. Na oficjalnej stronie serialu na Twitterze pojawiły się właśnie nowe plakaty, na których prezentują się księżniczka Ciri i Yennefer z Vengerberg.

Fot. materiały prasowe

Na pierwszym z nich widzimy Anye Chalotrę wcielającą się w potężną czarodziejkę Yennefer, ubraną w czarną suknię i posiadającą swój charakterystyczny medalion. Dwa kolejny plakaty przedstawiają Freyę Allan jako księżniczkę Ciri. Ukazana jest ona w dwóch zupełnie innych odsłonach. Widzimy ją ubraną jako księżniczkę i jako zbiega ukrywającego swoją tożsamość pod kapturem.

'Wiedźmin' Netflixa to kolejna po polskiej ekranizacja bestsellerowej serii fantasy Andrzeja Sapkowskiego. Jego fabuła opowiada o Geralcie z Rivii, samotnym łowcy potworów, który stara się znaleźć swoje miejsce w świecie, w którym często potwory są lepsi niż ludzie. Podczas swojej wędrówki spotyka czarodziejkę Yennefer i młodą księżniczkę Ciri, która skrywa niebezpieczny sekret. Od tej pory razem wyruszają w dalszą podróż.

W tytułowej roli występuje Henry Cavill. Pierwszy sezon składający się z 8 odcinków zadebiutuje już 20 grudnia br. tylko na Netflix.

Źrodło: gamerant

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Bercik022

Yen powinna zagrać dużo ładniejsza aktorka, gdzie widać było by efekt czarów, ta wygląda jak wyciągnięta z Aladyna. Nie ma w niej naturalności A bardziej efekt makijażu.

dragoon1984 Bercik022

@Bercik022 – bo z Ciri jest dokładnie na odwrót xDDD Makijaż wysoce zalecany, a i też wątpliwe, żeby pomógł….. Konkuruje z Agatą Buzek…

Bercik022 dragoon1984

@dragoon1984 no właśnie wiedziałem, że mi kogoś przypomina :p

PolepioneKadry

Bardzo przeciętnej urody te kobiety Sapkowskiego:-D Mógł się bardziej postarać:-D:-P:-D

Animek84

Nie wiem czemu ale po wywiadach z twórczynią i aktorkami śmierdzi mi to jakimś feministycznym Wiedźminem. gdzie Wiesiu będzie postacią poboczną. A głównymi badassami będą jego "koleżanki", które nie będą potrzebować silnego białego faceta żeby pokazać jakie są zajebiste.

Proszę czekać…