Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

W 'Ghostbusters 2020' zobaczymy kolejnego aktora z oryginalnej serii! 0

W 'Ghostbusters 2020', kontynuacji kultowych 'Pogromców duchów' zobaczymy pełną główną obsadę z oryginalnej produkcji. Udział Billa Murraya potwierdził nareszcie Dan Aykroyd w wywiadzie dla 'The Greg Hill Show'. Trzeba przyznać, że długo trzymano fanów serii w niepewności.

Fot. materiały prasowe

Tym samym w nowym filmie z serii 'Pogromcy duchów' ponownie wystąpią Sigourney Weaver, Annie Potts, Ernie Hudson, Bill Murray i Dan Aykroyd. Z oczywistych względów nie powróci Harold Ramis, bowiem aktor zmarł 5 lat temu. Za reżyserię widowiska odpowiada Jason Reitman, syn Ivana Reitmana, który wyreżyserował dwie pierwsze części 'Pogromców duchów'. Młody Reitman jest także współautorem scenariusza wraz z Gilem Kenanem, odpowiedzialnym m.in. za film 'Straszny dom' czy 'Poltergeist'. W obsadzie znaleźli się także Mckenna GraceCarrie CoonFinn Wolfhard, znany z serialu 'Stranger Things' i Paul Rudd.

Jak na razie fabularne szczegóły widowiska utrzymywane są w tajemnicy. Wiadomo jedynie, że ukazana historia ma w jakiś sposób nawiązywać do fabuły poprzednich części. Mówi się, że będzie to pełnoprawna część trzecia, a nie jak w przypadku filmu 'Ghostbusters: Pogromcy duchów' z 2016, gdzie doczynienia mieliśmy z rebootem. Akcja widowiska skupi się na samotnej matce i dwójce jej dzieci.

Premiera 'Ghostbusters 2020' zapowiadana jest na 10 lipca 2020 roku.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…