Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Scoob! - zobaczcie pierwszy zwiastun odświeżonych przygód Scooby-Doo i Kudłatego 2

Warner Bros. Pictures opublikowało w dniu dzisiejszym pierwszy oficjalny teaser promujący film animowany o przygodach sympatycznego psa Scooby-Doo oraz jego najlepszego ziomka Kudłatego. Zobaczcie zapowiedź i nową szatę graficzną, która prezentuje się całkiem przyjemnie.

Gotowi na epicką przygodę z najsłynniejszym psim detektywem i jego przyjaciółmi?

Ze zwiastuna wynika, że przed Scoobym i Kudłatym wiele niebezpiecznych i pasjonujących wyzwań. Dodatkowo poznamy historię ich poznania i tego, jak ci dwaj kultowi bohaterowie stali się najlepszymi ziomalami.

Poniżej możecie obejrzeć dwie wersje teaserowego zwiastuna omawianego filmu animowanego. Pierwsza zapowiedź posiada oryginalną ścieżkę dźwiękową, w której możemy usłyszeć głosy takich aktorów, jak Mark Wahlberg, Gina Rodriguez, Zac Efron, Amanda Seyfried, Will Forte, Jason Isaacs czy Frank Welker. Druga wersja zwiastuna jest z polskim dubbingiem

Premiera filmu animowanego Scoob 15 maja 2020 roku. Jak oceniacie zwiastun i polski dubbing animacji? Czy macie zamiar wybrać się ze swoimi pociechami do kina, aby zobaczyć nowe przygody Scooby-Doo i Kudłatego na wielkim ekranie? A może nie posiadacie dzieci, a i tak nie macie zamiaru odpuścić filmu, kiedy pojawi się w polskich kinach?

Źrodło: Warner Bros. Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…