filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Frank Grillo i Maggie Q wystąpią w thrillerze 'Cutman' 0

Frank Grillo i Maggie Q wystąpią w filmie pt. "Cutman", dramatycznym thrillerze wyreżyserowanym przez Michaela Mailera ze scenariusza Tiffany Heath.

Fabuła filmu koncentruje się wokół boksera (Frank Grillo), którego szczyt formy i kariery już dawno przeminął. Zaczyna on pracować jako prawa ręka lokalnego gangstera. Jego życie przybiera nieoczekiwany obrót, gdy spotyka młodą dziewczynę, której matka jest uzależniona od heroiny (Maggie Q).

Michael Mailer Films będzie produkować film we współpracy z Bluegrass Pictures, Digital Ignition Entertainment i Tremendous Entertainment. Wśród producentów są Mailer, Joel Shapiro, Scott Kluge i Alessandro Penazzi, a producentami wykonawczymi zostali Angela Ceccio, Michael Clofine i Jeff Elliott.

Grillo założył firmę produkcyjną Warparty wraz z reżyserem Joe Carnahanem w 2016 roku, z zamiarem wyboru i opracowania materiałów z różnych źródeł oraz produkcji od trzech do pięciu filmów rocznie. Film inauguracyjny pt. "Kierowca" został wydany przez Netfliksa w październiku 2017 roku. Kolejnym był "El Chicano", który wyprodukował on wraz z Lorenzo di Bonaventurą oraz powszechnie chwalony serial dokumentalny Netfliksa pt. "Fight World", w której Grillo wystąpił w roli głównej. Aktor ostatnio był widziany w thrillerze akcji pt. "Point Blank", u boku Anthony'ego Mackie'ego, którego premiera odbyła się tego lata również na Netfliksie. Obecnie można go zobaczyć w thrillerze pt. "Black and Blue" u boku Naomie Harris.

Wśród nadchodzących filmów Maggie Q można znaleźć thriller pt. "Death of Me", gdzie wystąpi ona u boku Luke'a Hemswortha, "Argument" Roberta Schwartzmana oraz fabuła od Sony / Blumhouse oparta na popularnym serialu telewizyjnym z lat 80. "Wyspa fantazji" z Lucy Hale i Michaelem Peñą, która trafi do kin w lutym 2020 roku.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…