Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Trwają rozmowy na temat nowego projektu z ''Przyjaciółmi'' 1

W dobie sequeli i prequeli nikogo nie dziwi już fakt sięgania po kultowe tytuły. Do tej pory spora część filmów i seriali doczekała się nowych odsłon i wygląda na to, że w Hollywood nikt nie ma zamiaru na tym poprzestać. Kolejną produkcją, która może stać się ofiarą współczesnych czasów jest jeden z najlepszych seriali w historii telewizji – Przyjaciele.

Jak donosi portal The Hollywood Reporter główna obsada aktorska oraz twórcy serialu Przyjaciele prowadzą rozmowy z wytwórnią w sprawie realizacji specjalnego projektu związanego kultowym tytułem. Na razie mowa o nieskryptowanej produkcji specjalnej. Miałaby ona powstać z myślą o nowej platformie streamingowej HBO Max, której premiera przypadnie na przyszły rok. Miałoby to pomóc oczywiście w mocnym starcie na rynku, który posiada już kilku poważnych graczy, takich jak Netflix, Amazon Prime czy Disney+.

Do rozmów zasiedli Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer, a także twórcy serialu David Crane i Marta Kauffman. Źródło, które podało tę informacje zastrzega jednak, że do porozumienia jeszcze sporo brakuje i żadne wiążące decyzje nie zostały podjęte. Jednym z problemów, który mogą napotkać producenci są harmonogramy gwiazd.

Na razie Warner Bros. TV oraz HBO Max odmówiły komentarza. W tym roku przypadła 25. rocznica premiery serialu Przyjaciele.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…