Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Matt Reeves potwierdza - Andy Serkis zagra Alfreda w ''The Batman'' 0

Matt Reeves po raz kolejny skorzystał z mediów społecznościowych, aby obwieścić ważną nowinę fanom czekającym na nowy film o Mrocznym Rycerzu. W produkcji wystąpi Andy Serkis!

O tym mówiło się od dawna, jednak dopiero teraz możemy traktować ową informację za oficjalną. Andy Serkis będzie kolejnym aktorem w historii kinematografii, który sportretuje postać Alfreda Pennywortha – kamerdynera Bruce’a Wayne’a, który wychował chłopca po śmierci rodziców. Reżyser widowiska Matt Reeves zakomunikował o tym całemu światu za pośrednictwem Twittera taką oto wiadomością:

Na pewno ten angaż jest niezwykle interesujący i mamy nadzieję, że postać Alfreda Pennywortha będzie nieco bardziej istotna dla postaci tytułowego superbohatera. Zatrudnienie Andy’ego Serkisa wydaje się być całkiem sensowne, ponieważ postać Bruce’a Wayne’a sportretuje Robert Pattinson mający 33 lata, tak więc Alfred nie będzie wyglądał zbyt staro u boku odtwórcy głównej roli.

Poza tym w obsadzie aktorskiej są także Zoe Kravitz (Selina Kyle / Catwoman), Paul Dano (The Riddler) oraz Jeffrey Wright (Komisarz James Gordon). Udział w filmie negocjuje również Colin Farrell, który miałby zagrać Pingwina.

Przypomnijmy, że w filmach z Benem Affleckiem postać Alfreda Pennywortha portretował Jeremy Irons.

The Batman trafi do kin 25 czerwca 2021 roku.

Źrodło: Twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…