Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Dwayne Johnson zapowiada film ''Black Adam'' - jest data premiery! 0

Wreszcie znamy datę premiery długo oczekiwanego filmu, w którym Dwayne Johnson wcieli się w postać znaną jako Black Adam. Informacji na ten temat udzielił sam zainteresowany za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Od bardzo długiego czasu czekaliśmy na informacje dotyczące filmu "Black Adam". Wydawało się, że postać może zostać wprowadzona w kontynuacji Shazama!, jednak Dwayne Johnson za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosił, że komiksowe widowisko zawita na ekrany kin 22 grudnia 2021 roku.

Ta rola nie jest podobna do żadnej innej, jaką grałem w mojej karierze i jestem wdzięczny za to, że wszyscy razem wyruszymy w tę podróż.

napisał gwiazdor

Twórcami postaci są Otto Bindera i CC Becka. Po raz pierwszy pojawił się w komiksach w grudniu 1945 roku. Podobnie, jak Billy Batson został wybrany na powiernika mocy, jednak potęga, którą posiadł sprawiła, że zmienił się w naprawdę złego gościa. Pierwotnie Black Adam został stworzony, jako przeciwnik Kapitana Marvela, aby później stać się kimś w rodzaju antybohatera.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…