Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Nowy zwiastun kontynuacji muzycznej animacji 'Trolle'! 0

Studio DreamWorks opublikowało drugi pełny zwiastun oszałamiająco kolorowej i rozśpiewanej animacji 'Trolls World Tour'. Jest to kontynuacja filmu 'Trolle' z 2016 roku.

Fot. materiały prasowe

Tytułowe Trolle to wesołe, przepełnione radością i muzyką kolorowe stworki z bajecznymi fryzurami, które żyją w swojej wiosce nie wiele wiedząc o otaczającym je świecie. Jednak ich idylliczny świat ulega zmianie, kiedy to dowiadują się, że istnieją podobne wioski do ich, z podobnymi mieszkańcami, ale różniące się gatunkami muzycznymi. W obliczu nadchodzącego zagrożenia ze strony Bergenów, odwiecznych wrogów Trolli, różnorodność przestaje mieć znaczenie, bowiem jedność oznacza siłę, a do uratowania są przyjaciele, dla których należy podjąć epicką wyprawę do wrogiego miasta będącego siedzibą Bergenów.

Kontynuacja rozpocznie się zaraz po wydarzeniach jakie rozegrały się w części pierwszej. Głosu optymistce Poppy ponownie udzieli Anna Kendrick, a pesymista Branch przemówi głosem Justina Timberlake'a. W pozostałej głosowej obsadzie znaleźli się także Kelly Clarkson, James Corden, Caroline Hjelt, Jamie Dornan, Anthony Ramos i Sam Rockwell. Za reżyserię odpowiada Walt Dohrn.

Część pierwszą animacji wyreżyserowali Mike Mitchell i Walt Dohrn według scenariusza Erica Rivinoja i osiągnęli niebywały sukces. Do tej pory produkcja na całym świecie zarobiła aż 340 mln dolarów. Czy kontynuacji uda się utrzymać tak samo dobry poziom i osiągnąć sukces kasowy, jak myślicie?

Zobaczcie także jak prezentuje się nowy plakat.

Premiera 'Trolls World Tour' zaplanowana jest na 17 kwietnia 2020 roku.

Źrodło: comingsoon, collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…