Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zwiastun filmu akcji '6 Underground' z Reynoldsem od Netflixa! 0

Zobaczcie jak we Włoszech szaleje Ryan Reynolds, gwiazda najnowszego filmu akcji Michaela Baya produkowanego dla platformy Netflix, która to opublikowała właśnie drugi zwiastun '6 Underground'.

Tytułowa szóstka to miliarderzy, którzy fingują własną śmierć, aby stworzyć elitarny oddział działający ponad prawem do walki z najgroźniejszymi przestępcami. To jedyne co wiemy na temat fabuły. Wszelkie szczegóły trzymane są w tajemnicy.

Co jest najlepsze w byciu martym? Najlepsza w byciu martwym… jest wolność. Wolność do walki z niesprawiedliwością i złem, które czają się w naszym świecie, bez nikogo ani niczego, co mogłoby cię spowolnić lub powiedzieć "nie".

głosi oficjalny opis filmu

Za reżyserię odpowiada Michael Bay, twórca takich hitów jak 'Bad Boys', 'Pearl Harbor' czy serii 'Transformers'. W przyszłym roku do kin wejdzie jego kolejny film 'Robokalipsa'. Z kolei autorami scenariusza są Rhett Reese i Paul Wernick, duet, który pracował nad obiema częściami 'Deadpoola'.

Niekwestionowaną gwiazdą widowiska jest Ryan Reynolds. Oprócz niego w obsadzie znajdują się także Dave Franco, Manuel Garcia-Rulfo, Adria Arjona, Corey Hawkins, Ben Hardy, Lior Raz i Payman Maadi.

Produkcja ta jest pierwszym projektem Baya i Reynoldsa dla Netflix. Nieoficjalnie mówi się, że jest ona dotychczas najdroższym filmem w historii tejże platformy. Jej budżet sięgać ma aż 150 mln dolarów.

Premiera filmu '6 Underground' już 13 grudnia br.

Źrodło: collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Ciekawe tylko po co fingują własną śmierć, bo przecież z bandytami mogli też walczyć i bez tego?      
A jakby ci niezwykle dzielni miliarderzy nie wiedzieli jednak jak to zrobić "za życia", to polecam im sobie wyszukać w internecie hasło:
– Bruce Wayne :P      

Proszę czekać…