Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Świąteczny prezent od Netfliksa - film ''Klaus'' dla wszystkich za darmo, bez rejestracji 0

Już w listopadzie wpraw się w świąteczny nastrój i ciesz się nowym filmem od twórców Jak ukraść księżyc. Netflix udostępnia dla wszystkich film animowany Klaus! Obejrzyj cały film za darmo, bez rejestracji, tylko w ten weekend.

Już 15 listopada Netflix zaprasza wszystkich na światową premierę swojego pierwszego filmu animowanego. Ten wyjątkowy pokaz animacji Klaus jest możliwy do obejrzenia przez cały najbliższy weekend na komputerach, laptopach oraz urządzeniach z systemem Android z najnowszą wersją przeglądarki Chrome pod tym linkiem: netflix.com/klaus.

Kiedy Jesper (Jason Schwartzman) kończy szkołę dla listonoszy jako najgorszy uczeń, zostaje wysłany do placówki pocztowej na mroźnej wyspie pod Kołem Podbiegunowym, gdzie mało kto zamienia ze sobą choć słowo, nie wspominając nawet o listach. Jesper już chce zrezygnować, gdy w lokalnej nauczycielce Alvie (Rashida Jones) znajduje bratnią duszę i spotyka Klausa (laureat Oskara J.K. Simmons), tajemniczego stolarza, który mieszka samotnie w chatce pełnej własnoręcznie zrobionych zabawek. Ta niezwykła przyjaźń sprawia, że miasteczko Smeerensburg znowu rozbrzmiewa radosnym śmiechem, a sąsiedzi z nowym zapałem wspierają się nawzajem, snują magiczne opowieści i z namaszczeniem wywieszają przy kominkach świąteczne skarpety.

Klaus to bożonarodzeniowa animowana komedia Sergio Pablosa, współtwórcy Jak ukraść księżyc, z udziałem Joan Cusack, Willa Sasso i Norma Macdonalda. W polskiej wersji językowej głosu użyczyli: Wiktor Zborowski, Anna Dereszowska i Józef Pawłowski.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Jakaś nieco straszna momentami ta opowieść wigilijna, w dodatku w takiej karykaturalnej formie, której pamiętam będąc dzieckiem niezbyt lubiłem. Domyślam się, że pewnie większość innych dzieci też. Na pewno miły gest, lecz w moim odczuciu nie jest to chęć sprawienia małym widzom frajdy, tylko sprytny i przebiegły "chłyt martetindody" ;D      

Proszę czekać…