filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Nicolas Cage zagra samego siebie w 'The Unbearable Weight of Massive Talent' 0

Lionsgate uczestniczy w końcowych negocjacjach w sprawie zakupu rozchwytywanego projektu filmowego z udziałem Nicolasa Cage'a pt. "The Unbearable Weight of Massive Talent".

Odpowiedzialnym za scenariusz jest Tom Gormican, który napisał go z pomocą Kevina Ettena. Cage będzie produkował go za pośrednictwem swojego baneru firmy Saturn Films, obok Mike'a Nilona i Kevina Turena.

W "The Unbearable Weight of Massive Talent" Cage zagra samego siebie. Filmowy Cage będzie ubiegał się o główną rolę w nowym projekcie Quentina Tarantino. Z powodu swoich długów, jest zmuszony do podejmowania angażów w całej masie kiepskich produkcji, o co ma do niego pretensje Nicolas Cage z lat 90., który wszędzie mu towarzyszy i nie może pogodzić się z tym, że obecny Cage nie jest pierwszoligową gwiazdą i spełnionym zawodowo artystą.

Filmowy Cage zmierzy się również z problemami z nastoletnią córką i zostanie zmuszony do pojawienia się na przyjęciu urodzinowym meksykańskiego milionera, który jest wielkim fanem aktora i pragnie pokazać mu scenariusz filmu, nad którym pracuje. Tymczasem z Cage’em kontaktuje się CIA, które informuje go, że meksykański milioner jest w rzeczywistości kartelowym bossem, który jest zamieszany w porwanie córki prezydenta Meksyku. Rząd amerykański prosi Cage’a o pomoc. Kiedy sprawy przybierają gwałtowny obrót, Cage jest zmuszony ponownie wcielić się w jedne z najbardziej kultowych i ukochanych postaci, aby wydostać się z coraz bardziej niebezpiecznej sytuacji.

Cage zdobył Oscara dla najlepszego aktora za rolę w "Zostawić Las Vegas" i zagrał w "Dzikości serca", "Twierdza", "Bez twarzy" i "Con Air". W 2002 roku był również nominowany za rolę w filmie "Adaptacja". Godne uwagi późniejsze role to "Skarb narodów", "Zły porucznik", "Kick-Ass", "Ghost Rider", "Mama i tata" oraz "Mandy".

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bercik022

Jestem pewien, że Cage będzie grał aż za bardzo samego siebie i wyjdzie jak zwykle mega przerysowana postać, która ciężko będzie oglądać.

Proszę czekać…