filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Clive Owen zostanie serialowym Billem Clintonem 0

Nominowany do Oscara Clive Owen ("Bliźniak") wcieli się w Billa Clintona w "Impeachment: American Crime Story", trzecim sezonie popularnej serii od stacji FX, która koncentruje się skandalach na tle seksualnym z czasów jego prezydentury.

Owen dołączył do obsady, w której znalazły się również: Sarah Paulson jako Linda Tripp, Beanie Feldstein w roli Moniki Lewinsky oraz Annaleigh Ashford jako Paula Jones. Rola Hillary Clinton jest obecnie obsadzana.

Scenariusz do "Impeachmentu" został napisany przez Sarę Burgess w oparciu o bestseller Jeffreya Toobina "A Vast Conspiracy: The Real Story of the Sex Scandal That Nearly Brought Down a President".

Zdjęcia do "Impeachmentu" z wytwórni Fox 21 Television Studios / FX Production mają się rozpocząć pod koniec marca. Premiera serialu jest obecnie planowana na 27 września 2020 roku, mniej więcej miesiąc przed kolejnymi wyborami prezydenckimi w USA, ale w ostatnim czasie producent wykonawczy Ryan Murphy sugerował, że data może ulec zmianie ze względu na poprawki w harmonogramie filmowania.

Clive Owen otrzymał nominację do Oscara za "Closer", a w ostatnim czasie wystąpił w "Bliźniaku". Na małym ekranie zagrał m.in w "The Knick", a także wystąpi u boku Julianne Moore w limitowanym serialu od Apple TV "Lisey’s Story", wyprodukowanym przez J.J. Abramsa.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…