Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Doktor House w zwiastunie nowego serialu autorstwa Armando Iannucciego 0

Stacja HBO zaprezentowała oficjalny zwiastun serialu Avenue 5. Zapowiedź produkcji znajdziecie poniżej. Serdecznie zachęcamy do oglądania i komentowania teaserowego trailera tej wyczekiwanej serii.

Armando Iannucci to twórca serialu zatytułowanego Avenue 5. Jest to całkiem specyficzny filmowiec, który w swojej filmografii ma takie tytuły, jak Zapętleni, Śmierć Stalina oraz The Personal History of David Copperfield. To również on jest odpowiedzialny za stworzenie jednego z najlepszych seriali komediowych w historii HBO oraz telewizji – Figurantka.

Avenue 5 będzie komedią science fiction, w której główną rolę zagra gwiazda serialu Dr HouseHugh Laurie. Aktor wcieli się w postać Ryana Clarka – kapitana turystycznego statku kosmicznego, który ulega poważnej awarii. "Avenue 5" to nazwa wspomnianej kosmicznej maszyny.

Wygląda na to, że produkcja będzie posiadała znakomite dialogi i charakterystyczne poczucie humoru znane doskonale wszystkim fanom Armando Iannucciego. W obsadzie aktorskiej oprócz odtwórcy kultowej roli Gregory’ego House’a są także Josh Gad, Zach Woods, Rebecca Front, Suzy Nakamura oraz Lenora Crichlow. Premiera serialu została zapowiedziana na styczeń 2020 roku. Dokładna data premiery zostanie ogłoszono w niedalekiej przyszłości.

A teraz czas na obiecaną teaserową zapowiedź Avenue 5:

Źrodło: HBO

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…