Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Fani domagają się ''Ligi Sprawiedliwości'' Zacka Snydera - hasztag #ReleaseTheSnyderCut coraz popularniejszy 0

Coraz więcej mówi się na temat wypuszczenia Ligi Sprawiedliwości, za którą w całości odpowiadał reżyser Zack Snyder. W sieci z każdym dniem na sile przybiera hasztag #ReleaseTheSnyderCut.

Fani chcą, aby wytwórnia Warner Bros. Pictures pokazała światu Ligę Sprawiedliwości, za którą w całości odpowiadał reżyser Zack Snyder. Przypomnijmy, że w trakcie trwania zdjęć filmowiec został zastąpiony przez Josha Whedona z powodu tragedii jaka dotknęła Snydera i jego rodzinę. Whedon nie dosyć, że zajął się realizacją niezwykle drogich dokrętek, to dostał również wolną rękę przy pracach związanych z ukończeniem filmu, co oczywiście odbiło się na ostatecznej wizji Zacka Snydera.

Teraz fani DC oraz filmowca chcą, aby Warner Bros. pokazało światu tak zwane Snyder Cut, czyli wersję Zacka Snydera. Cała akcja trwa od jakiegoś czasu, jednak hasztag #ReleaseTheSnyderCut zaczął przybierać na sile w listopadzie (na ten moment jest to ponad 700 tysięcy Tweetów). Co więcej do akcji włączyły się również największe gwiazdy filmu oraz Kinowego Uniwersum DC – Gal Gadot, Ben Affleck, Ray Fisher, Jason Momoa oraz sam zainteresowany, czyli Zack Snyder. Poparcia całej sprawie udzielają również inne osobistości na czele z Dave'em Bautistą czy byłą szefową DC Entertainment – Diane Nelson.

Nieoficjalnie mówi się, że powoli widać efekty ruchu #ReleaseTheSnyderCut i włodarze wytwórni zaczynają rozmawiać z Zackiem Snyderem na ten temat.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…