Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jakubik i Lubos na nowych zdjęciach z filmu ''Psy 3. W imię zasad'' 0

Tygodnie mijają a fani serii "Psy" wciąż czekają na zapowiedź nowego filmu, który zadebiutuje na ekranach kin wraz z początkiem roku. W oczekiwaniu na zwiastun mamy dla Was dwie nowe fotografie!

fot. fragment plakatu / materiały prasowe

Po 25 latach ponownie krzyżują się drogi Franza Maurera (Bogusław Linda), Waldka Morawca (Cezary Pazura) i Radosława Wolfa (Artur Żmijewski). To nie wszyscy bohaterowie, którzy powrócą w obsadzie filmu Psy 3. W imię zasad – Edward Linde-Lubaszenko raz jeszcze wcieli się w postać kapitana Tadeusza Stopczyka! Czy dawny naczelnik pomoże dawnym przyjaciołom ten ostatni raz?

W najnowszej części "Psów" nie zabraknie również nowych bohaterów – do legendarnej obsady dołączają też Arkadiusz Jakubik i Eryk Lubos! Czy przysłużą się do walki w imię zasad, a może opowiedzą się po drugiej stronie barykady? Odpowiedź w kinach już 17 stycznia.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko.

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków Jacka Stronga. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent hitu Psy II: Ostatnia krew. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki. Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński, za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

lukas403

Wszystko ładnie, pięknie tylko jak Franz trafił do pierdla ❓❓❓

Proszę czekać…