Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''The Expanse'' - zobaczcie zwiastun 4. sezonu! 1

Jeden z najlepszych seriali science fiction powraca już za niecały miesiąc. Mowa oczywiście o produkcji The Expanse. W sieci za pośrednictwem Amazona pojawił się właśnie najnowszy zwiastun tego kosmicznego widowiska, który zobaczyć możecie poniżej.

Fot. materiały prasowe

Nadchodzący czwarty sezon serialu to pierwszy wyprodukowany przez platformę Amazona. Pierwsze trzy sezony należały do stacji Syfy, która jednak zdecydowała się na usunięcie go ze swojej oferty. Na szczęście produkcję tą uratował Amazon. Platforma ta bardzo zaangażowała się w serial inwestując w niego mnóstwo pieniędzy. Jej włodarze chcą być pewni, że serial nic nie straci na swojej jakości, może tylko zyskać. Podejście to potwierdza także decyzja jaka zapadła jeszcze przed emisją czwartego sezonu, która potwierdza powstanie także serii piątej. Myślicie, że uratowana produkcja przyniesie Amazonowi planowany sukces?

The Expanse oparty jest na bestsellerze Daniela Abrahama i Ty Francka. To duet pisarzy, którzy swoje powieści wydają pod wspólnym pseudonimem James S.A. Corey. Autorami scenariusza adaptacji są Mark Fergus i Hawk Ostby. Nowy sezon ukaże nam misję, na jaką wybierze się załoga Rocinante. Jej celem będzie zbadanie nowych światów odkrytych dzięki tunelowi czasoprzestrzennemu, w których być może znajdują się planety podobne Ziemi. Pierwszą jaką odkryją będzie planeta Ilus.

Poniżej najnowszy plakat promujący nadchodzący sezon.

Premiera 10-odcinkowego 4. sezonu 'The Expanse' zaplanowana jest na 13 grudnia br. tylko na platformie Amazon Prime Video.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…