Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Fast & Furios: Spy Racers'' - animacja od Netflixa na pierwszych zdjęciach! 0

Universal Pictures i DreamWorks Animation opublikowały pierwsze oficjalne zdjęcia z swojej najnowszej animacji, która pojawi się na Netflixie. Mowa o serialu Fast & Furious: Spy Races, opartym na kasowej serii filmów pełnometrażowych Szybcy i wściekli.

W produkcję animacji zaangażowali się Vin Diesel, Neal H. Moritz, Chris Morgan, Tim Hedrick i Bret Haaland. Do obsady głosowej należą m.in. Tyler Posey, Camille Ramsey, Luke Youngblood, Charlet Chung, Jorge Diaz, Similce Diesel, Renee Elise Goldsberry oraz Manish Dayal. Dominic Toretto przemówi głosem Vin Diesela.

Głównym bohaterem animacji jest nastolatek Tony, będący kuzynem Dominica Toretto. Podąża on śladem Dominica, który to wraz ze swoją 'rodziną' zatrudniony zostaje do pewnej misji. Musi pomóc pewnej organizacji rządowej przeniknąć do elitarnej ligi wyścigów, która jest tylko przykrywką do działań nikczemnej organizacji przestępczej o nazwie SH1FT3R. Jej plan jest prosty i przewidywalny. Chce ona objąć władzę nad światem.

Filmowa seria Szybcy i wściekli zadebiutowała w 2001 roku. Do tej pory doczekała się aż ośmiu filmów, dziewiąty zadebiutować ma w przyszłym roku, a już w planach jest także dziesiąty. Powstał także spin-off Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw, który swoją kinową premierę odbył w tym roku.

Premiera Fast & Furious: Spy Races zadebiutuje na Netflixie jeszcze w tym roku, tj. 26 grudnia. Myślicie, że animacja również ma szansę na sukces?

Zobaczcie pierwsze zdjęcia i plakat promujący animacje.


Źrodło: collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…