Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Elizabeth Banks broni film ''Aniołki Charliego'' po finansowej klapie i wini za to kino komiksowe 0

Aniołki Charliego nie za dobrze rozpoczęły podbój amerykańskich kin i zaliczyły sporą klapę finansową w box office’e. Reżyserka filmu Elizabeth Banks broni jednak swojego dzieła.

Aniołki Charliego z kretesem poległy w miniony weekend zarabiając zaledwie 8,3 mln dolarów. Reżyserka filmu Elizabeth Banks broni jednak filmu i uważa, że taki stan rzeczy jest spowodowany faktem, iż nowa wersja kultowego serialu z lat 70. nie należy do popularnego w obecnych czasach kina komiksowego. Hollywoodzka gwiazda zestawia swoje dzieło z takimi produkcjami, jak Wonder Woman i Kapitan Marvel.

Ludzie pójdą zobaczyć film komiksowy z udziałem Wonder Woman i Kapitan Marvel, ponieważ jest to kino męskie. I chociaż są w nim kobiety, to zostały one tam umieszczone w kontekście większego świata komiksowego. Tak, oglądasz "Wonder Woman", ale przy okazji przedstawiane są trzy inne postacie albo tworzona jest Liga Sprawiedliwości. Cieszę się, że te postacie odnoszą sukcesy kasowe, ale potrzebujemy więcej kobiecych głosów wspieranych przez pieniądze, ponieważ jest to siłą. Moc tkwi w pieniądzu.

powiedziała Banks

Dodatkowo Banks odpowiedziała również krytykantom, którym nie podobało się, że w Hollywood powstaje kolejny reboot:

Było 37 filmów o Spider-Manie i nie narzekasz! Myślę, że kobiety mogą mieć jedną lub dwie franczyzy akcji co 17 lat – czuję się z tym dobrze.

W odważnej wizji Banks Kristen Stewart, Naomi Scott i Ella Balinska pracują dla tajemniczego Charlesa Townsenda, którego agencja detektywistyczna zaczęła właśnie przyjmować międzynarodowe zlecenia. Najmądrzejsze, najdzielniejsze, najlepiej wyspecjalizowane kobiety świata ruszają w najbardziej niebezpieczne misje na Ziemi.

Film wejdzie do polskich kin w styczniu przyszłego roku.

Źrodło: The Playlist

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

Adamus0101

Logika Femi-Hollywood. Wszystkich naokoło obwiniać, zwłaszcza chłopów(najlepiej białych) tylko nie swój beznadziejny twór zwany filmem z pseudo-Aniołkami.

ZSGifMan Adamus0101

@Adamus0101 A zamiast narzekać, jak to baby potrafią, trzeba było wykazać się kreatywnością i najpierw zrobić szybki komiks oraz koniecznie dodać jakich wrednych samców, to wtedy wszyscy wielbiciele mogliby już pędzić do kin na feministki w pelerynach.      

Adamus0101 ZSGifMan

@ZSGifMan A stąd już tylko krok do włączenia ich do kolejnej fazy filmów Marvela.

ZSGifMan Adamus0101

@Adamus0101 No ba! ;)                
Momentalnie powstaje, jak to się teraz modnie nazywa, całe uniwersum "aniołków" i można wtedy mieszać i kombinować na tysiące sposobów, czasem tylko zerkając ile kapusty na koncie przybyło.           

Bercik022

Problemem nie jest marvel czy DC czy inne twory komiksowe, problemem jest to, że najzwyczajniej w świecie nikogo nie interesował ten film i na niego nie czekał.

Animek84

“Tak, oglądasz "Wonder Woman", ale przy okazji przedstawiane są trzy inne postacie albo tworzona jest Liga Sprawiedliwości" czyli inną Wonder Women widziałem bo nie pamiętam żeby tam tworzono Ligę Sprawiedliwości. "Myślę, że kobiety mogą mieć jedną lub dwie franczyzy akcji co 17 lat"?" jebnięta baba, Resident Evil, Underworld, Red Sparrow, Lucy i jeszcze kilka akcyjniaków z laskami w głównych rolach by się znalazło które zarobił więcej pieniędzy niż jej "dzieło" aa i sama chyba brała udział w jakiś Igrzyskach gdzie z czego pamiętam główną role miała KOBIETA. Pierdoli więc jak potrzaskana.

Movieman Animek84

@Animek84 Warto dodać, że Banks grała w Spider-Manie Raimiego :P

Bercik022 Animek84

@Animek84 Pani Banks zapomniała, że w 2017 roku to kobiety zdominowały rynek zarabiając najwięcej w filmach gdzie to właśnie kobiety grały główne role do tego jestem pewny, że chciała mocniej pojechać po widzach ale dobrze wie, że to był by jej twórczy pogrzeb i nikt by jej już nie zatrudnił.

Animek84 Movieman

@Movieman Pamiętam ale dobra ciekawostka, może stąd jej wywód i porównanie nie załapała się na 37 kolejnych rebootów (byłaby dobrą Ciotką May) więc teraz smęci.

Animek84 Bercik022

@Bercik022 Oraz o tym że w 2017 roku ludzie bardzo chętnie poszli do kina na Atomic Blonde którego wyniku finansowego też woke Aniołki nie dogonią i nie przebiją.

Proszę czekać…