Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Władca Pierścieni'' dostaje zamówienie na drugi sezon! 0

Trwają prace preprodukcyjne związane z realizacją pierwszego sezonu wyczekiwanego serialu platformy Amazon – Lord Of the Rings. Pomimo tego firma już teraz zdecydowała się dać zielone światło drugiej serii. Niestety są też złe informacje.

Zdjęcia do serialu Lord Of the Rings będą kręcone w Nowej Zelandii podobnie, jak to miało miejsce w przypadku kinowych widowisk Petera Jacksona. Pomimo tego, że Amazon cały czas przygotowuje się do wejścia na plan zdjęciowy, to już wydano polecenie przygotowywania drugiego sezonu.

Gorsza wiadomość jest taka, że po tym jak J.A. Bayona nakręci dwuczęściowy odcinek pilotowy, nastąpi przerwa mogąca potrwać nawet 5 miesięcy. Zespół scenarzystów, prowadzony przez showrunnerów i producentów wykonawczych serialu, czyli Johna D. Payne'a i Patricka McKaya, będzie miał za zadanie wykorzystać ten czas, aby zaplanować i napisać większość scenariuszy do sezonu drugiego.

Tego typu przerwa jest standardowym zabiegiem przy okazji tworzenia serialu, który otrzymał zamówienie na pełny sezon, jednak nigdy nie jest ona aż tak długa. Warto jednak zaznaczyć, że dzięki tej pauzie zespół scenarzystów przygotuje scenariusz, który będzie wykorzystany w trakcie filmowania części materiału do drugiej serii. Tym samym przy dobrych wiatrach, twórcy będą mogli jednocześnie pracować nad dwoma sezonami na planie.

Serial telewizyjny osadzony w Śródziemiu będzie eksplorował nowe wątki poprzedzające "Drużynę pierścienia" autorstwa J.R.R. Tolkiena. W obsadzie aktorskiej są na razie Will Poulter, Markella Kavenagh i Joseph Mawle.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…