Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy drugi zwiastun ''Kotów'' Was przekona? Musicie go zobaczyć! 0

Wytwórnia Universal Pictures zaprezentowała nową zapowiedź musicalu Koty. Pierwszy zwiastun, który został pokazany światu kilka miesięcy temu wzbudził sporo emocji i kontrowersji. A jak oceniacie nowy trailer?

Laureat Oscara Tom Hooper przedstawia zapierającą dech w piersiach filmową wersję kultowego musicalu Andrew Lloyda Webbera. W filmie zobaczymy takich aktorów, jak Judi Dench, Taylor Swift, Idris Elba, Ian McKellen, Jennifer Hudson, Rebel Wilson, Ray Winstone oraz James Corden, a także główną solistkę Royal Ballet – Franceskę Hayward w jej ekranowym debiucie.

W filmie usłyszymy ikoniczną muzykę Lloyda Webbera, na ekranie zobaczymy światowej klasy tancerzy, którzy pracowali pod dyrekcją wyróżnionego nagrodą Tony choreografa – Andy'ego Blankenbuehlera. Filmowa wersja musicalu to ukłon w stronę nowej generacji – spektakularne sceny, niezwykła scenografia oraz style taneczne – od baletu po taniec współczesny, od hip-hopu po jazz, od tapu po street-dance.

Koty to jeden z najdłużej wystawianych musicali w historii West Endu i Broadwayu. Przedstawienie zadebiutowało na deskach New London Theatre w 1981 roku, gdzie grano je przez 21 lat. Wielokrotnie nagradzane, otrzymało m.in. nagrodę Oliviera oraz Evening Standard dla najlepszego musicalu. W 1983 roku broadwayowska produkcja otrzymała 7 nagród Tony, w tym dla najlepszego musicalu. Na Broadwayu sztuka święciła triumfy przez 18 lat! Musical wystawiono w ponad 50 krajach, w 19 językach. Szacuje się, że sceniczną wersję obejrzało dotąd ponad 81 milionów ludzi.

Premiera w polskich kinach 3 stycznia 2020 roku.

Źrodło: Universal Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Adamus0101

Ciekawe czy Geena Davis wraz ze swoją fundacją monitoruje ten film w sprawie obecności w nim kotów LGBT.

PolepioneKadry

Nie wiem, o jaki rodzaj niepokoju i braku komfortu tu chodzi, ale wszyscy są zgodni, że te koty są jakieś dziwne:-D I tak sobie myślę: według mnie sposób połączenia żywych aktorów, charakteryzacji i obróbki komputerowej jest godny podziwu. W pewnej mierze różnica między człowiekiem i kotem ulega zatarciu… I chyba właśnie to jest tak niepokojące

Ishiro

To jest tak dziwne że muszę to obejrzeć.

Bercik022

To jest przerażające, te twarze to się dzieciom po nocach będą śnić.

PolepioneKadry Bercik022

@Bercik022 Hehe, racja. Żebyś wiedział, dużo prędzej 5-letniej siostrzenicy puszczę Rambo II (dla dorosłych), niż nowe Koty (bez ograniczeń). I zrobię to z pełnym przekonaniem słuszności swojej decyzji:-D

Proszę czekać…