Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Twórca serialu ''Legion'' za sterami czwartego ''Star Treka'' 0

Paramount Pictures oficjalnie rusza z pracami nad kolejną odsłoną kultowej franczyzy "Star Trek". Reżyserem, a także scenarzystą widowiska został Noah Hawley, twórca doskonale znany wszystkim fanom serialu Legion.

Wielka wiadomość dla wszystkich fanów serii "Star Trek". Wytwórnia Paramount Pictures wreszcie podała nazwisko człowieka, który nie tylko zajmie się napisaniem scenariusza, ale również wyreżyseruje superprodukcję Star Trek 4. Tą osobą jest Noah Hawley, czyli twórca takich seriali jak Legion czy Fargo.

Nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale na ekranie ponownie powinni pojawić się Chris Pine (Kirk), Zachary Quinto (Spock), Zoe Saldana (Uhura) i Karl Urban (McCoy).

Chociaż na razie nie ma zbyt wielu szczegółów dotyczących fabuły filmu, to możemy bezpiecznie założyć, że będzie to całkiem inny kierunek, aniżeli ten, który miał obrać S.J. Clarkson. Swego czasu mówiło się o zjednoczeniu Kirka z jego ojcem poprzez wprowadzenie do fabuły podróży w czasie, jednak pojawiły się problemy w trakcie negocjacji z aktorami. Przypomnijmy, że ową rolę gra Chris Hemsworth. Akcja nowego filmu będzie rozgrywała się prawdopodobnie po wydarzeniach znanych z Star Trek: W nieznane.

Dodatkowo na razie nie ma nowych informacji na temat jeszcze jednego projektu związanego z tym uniwersum. Podobno Quentin Tarantino nadal pracuje nad swoim własnym filmem "Star Trek".

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…