Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Informacje o kontynuacji ''Jokera'' i Toddzie Phillipsie zdementowane! 0

Czyżby szykowała nam się mała wojenka na linii dwóch wielkich portali zajmujących się tematyką filmową? Deadline zdementowało wczorajsze doniesienia The Hollywood Reporter związane z realizacją kontynuacji Jokera.

Portal Deadline zdementował informacje, które podał The Hollywood Reporter twierdząc, jednocześnie że był to zwykły click bait. Powołując się na swoje źródła poinformowali na swojej stronie internetowej, że na razie nie wydano żadnego polecenia związanego z realizacją kontynuacji Jokera. Dodatkowo na ten moment nie doszło do żadnych negocjacji pomiędzy Warner Bros. Pictures oraz Toddem Phillipsem lub scenarzystą Scottem Silverem.

The Hollywood Reporter podało informację, że kilka dni po weekendzie otwarcia miało dojść do spotkania z dyrektorem Warner Bros. Pictures Tobym Emmerichem w sprawie kontynuacji Jokera oraz przedstawienia pomysłów na kolejne filmy z bohaterami DC. Jest to ponoć kłamstwo, tak samo jak doniesienia, z których wynika, że pierwotnie Jokera miał reżyserować Martin Scorsese (miał być co najwyżej producentem, ale i z tego musiał zrezygnować, ponieważ nie pozwalał mu na to napięty grafik).

Oczywiście Deadline nie twierdzi, że sequel kasowego hitu DC nie powstanie. Po prostu na ten moment ani Joaquin Phoenix, ani Todd Phillips nie podpisali żadnych wiążących umów z wytwórnią.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bercik022

Ok chyba ktoś w HR beknie za swój występek :p

Proszę czekać…