Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Wiedźmin'' i wiele innych ciekawych tytułów w grudniu na Netflix! 0

Netflix rok 2019 kończy z przytupem! Czeka nas premiera najbardziej wyczekiwanego serialu – Wiedźmin – o tym tytule chyba słyszał każdy! Grudzień będzie stał filmami: Historia małżeńska, Dwóch papieży i mocne uderzenie z Ryanem Reynoldsem w najnowszym filmie akcji Michaela Beya pt. 6 Underground. Oprócz tego dużo świątecznych produkcji dla całej rodziny. Grudzień będzie magiczny!

Seriale tylko na Netflix

 • PEŁNIEJSZA CHATA – sezon 5
  Chata jest jeszcze pełniejsza — pojawił się w niej nowy członek rodziny, który wymaga ciągłej opieki. Na szczęście Jimmy i Steph mają mnóstwo chętnych do pomocy. Premiera już 6 grudnia na Netflix!
 • WIEDŹMIN
  Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Premiera już 20 grudnia na Netflix!
 • ZAGUBIENI W KOSMOSIE – sezon 2
  Dramat muzyczny, który opowiada o miłosnych przejściach i uczuciach łączących bardzo różnych od siebie ludzi we współczesnym Los Angeles. Premiera już 24 grudnia na Netflix!
 • TY – sezon 2
  Mroczny dramat powraca z drugim sezonem. Joe za bezpieczną kryjówkę wybrał Los Angeles. Czy uda mu się zacząć wszystko od nowa? Premiera już 26 grudnia na Netflix!

FILMY TYLKO NA NETFLIX

 • ŚWIĄTECZNY KSIĄŻĘ: KRÓLEWSKIE DZIECKO
  Aldovia dostaje pod choinkę cudowny prezent: królewskie dziecko. Królowa Amber musi jednak odnaleźć zawieruszony traktat pokojowy, by ocalić rodzinę i całe królestwo. Premiera 5 grudnia na Netflix!
 • HISTORIA MAŁŻEŃSKA
  Noah Baumbach przedstawia przenikliwe studium porażki małżeństwa, która wcale nie musi oznaczać rozpadu rodziny. W rolach głównych Scarlett Johansson i Adam Driver. Premiera 6 grudnia na Netflix!
 • 6 UNDERGROUND
  Szóstka niezastąpionych mistrzów swojego fachu została wybrana do wypełnienia ważnej misji — zmienienia świata na lepsze. O ich dokonaniach będą pamiętać pokolenia. Premiera już 13 grudnia na Netflix!
 • DWÓCH PAPIEŻY
  W tym kameralnym filmie Fernando Meirellesa o przełomowym momencie w historii Kościoła katolickiego główne role grają Anthony Hopkins i Jonathan Pryce. Premiera już 20 grudnia na Netflix!

DOKUMENTY TYLKO NA NETFLIX

 • THE CONFESSION KILLER
  Henry Lee Lucas zostaje oskarżony o morderstwo, po czym przyznaje się do setek innych zabójstw. Ten serial dokumentalny analizuje, ile prawdy było w jego słowach. Premiera już 6 grudnia tylko na Netflix!
 • ODWAL SIĘ OD KOTÓW: POLOWANIE NA INTERNETOWEGO MORDERCĘ
  Ten serial dokumentalny stanowi kronikę poszukiwań psychopaty, które prowadzili internauci z całego świata. Byłoby dla niego lepiej, gdyby zostawił te kotki w spokoju. Premiera już 18 grudnia na Netflix!

DLA DZIECI TYLKO NA NETFLIX

 • SZYBCY I ŚCIEKLI: WYŚCIGOWI AGENCI
  Szukająca przygód grupa nastolatków przenika do elitarnej ligi wyścigów samochodowych kontrolowanej przez nikczemną organizację dążącą do przejęcia kontroli nad światem. Premiera już 26 grudnia na Netflix!
 • ALEXA I KATIE – sezon 3
  W 3. sezonie Alexa próbuje zapomnieć o walce z nowotworem, czego nie ułatwia jej nowo poznana osoba. Los się odwraca i tym razem to Katie potrzebuje wsparcia. Premiera już 30 grudnia na Netflix.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…