Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Joanna Kulig na pierwszym zdjęciu z serialu ''The Eddy'' - nowy projekt Damiena Chazelle’a 1

Netflix udostępnił pierwsze zdjęcia z serialu The Eddy. Na jednym z nich widnieje Joanna Kulig.

fot. materiały prasowe

Netflix udostępnił zdjęcia z serialu oryginalnego Netflix The Eddy. To pierwszy serialowy projekt nagrodzonego Oscarem za reżyserię Damiena Chazelle'a, którego produkcja zakończyła się niedawno w Paryżu.

Na zdjęciach widać pochłoniętego pracą reżysera Chazelle’a, a także odtwórców głównych ról – Andre Hollanda wcielającego się w postać ELLIOTA UDO, Amandlę Stenberg grającą JULIE, Joannę Kulig w roli MAI, Tahara Rahima wcielającego się w FARIDA i Leilę Bekhti jako AMIRĘ. Obecni są również członkowie zespołu The Eddy – na pianinie RANDY, KATARINA na bębnach, JUDE na basie, JOWEE na saksofonie i na trąbce LUDO.

The Eddy to serial muzyczny, którego akcja rozgrywa się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu, a fabuła rozwija się wokół klubu, jego właścicieli, grającej w nim kapeli i chaotycznego miasta, które ich wszystkich otacza.

Ośmioodcinkowy serial nagrywany we Francji to dzieło Endeavor Content. Dostępny będzie na całym świecie wyłącznie dla użytkowników Netflix. Dialogi w serialu prowadzone są w 3 językach – po francusku, angielsku i arabsku.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…