Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Powstanie spin-off ''Niewidzialnego człowieka'' z ''Niewidzialną kobietą'' - za sterami Elizabeth Banks 0

W przyszłym roku będzie miała miejsce premiera filmu Niewidzialny człowiek. Wytwórnia Universal Pictures liczy na spory sukces produkcji do tego stopnia, że zdecydowała się na realizację spin-offu, który opowie o niewidzialnej kobiecie.

Spin-off zatytułowany "Invisible Woman" zostanie wyreżyserowany przez Elizabeth Banks. Hollywoodzka gwiazda dodatkowo zagra główną rolę w filmie. W ostatnich tygodniach zrobiło się głośno o Banks z racji jej słów związanych z finansową klapą jej najnowszego dzieła Aniołki Charliego. O sprawie pisaliśmy tutaj.

Na razie nie wiadomo czy "Invisible Woman" będzie w jakikolwiek sposób połączona fabularnie z produkcją Niewidzialny człowiek w reżyserii Leigha Whannella, ale możemy bezpiecznie założyć, że tak. Wygląda na to, że Universal Pictures powoli zaczyna powracać do planu stworzenia, tak zwanego "Dark Universe", które rozpadło się po fatalnych wynikach finansowych Mumii. Teraz wytwórnia nieco inaczej podchodzi do tematu i zamierza realizować produkcje o zdecydowanie mniejszym budżecie.

Nie podano na ten moment daty premiery filmu oraz planowanego rozpoczęcia zdjęć.

Na koniec warto także odnotować, że Paul Feig jest w trakcie przygotowywania filmu "Dark Army", w którym mają pojawić się klasyczne potwory oraz całkiem nowe i oryginalne postacie stworzone przez reżysera.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Bercik022

Kobieta, która stoi za klapą aniołków i obarcza nie to, że film byl slaby a widzow ma zrobić kobiecy spin-off niewidzialnego mężczyzny hmmm? Ktoś słabo w marketing w tym uniwersal xD

KubiQ Bercik022

@Bercik022 z drugiej strony, dzięki temu gównoburza przy klapie Invisible Woman, będzie pięknym spektaklem do oglądania…

Movieman KubiQ

@KubiQ a będzie jeszcze większa jak okaże się, że "The Invisible Man" przy mikro budżecie (podobno to nawet nie 2 mln dolarów!) zarobi na całym świecie z 300 mln, a "Invisible Woman" z budżetem, który BANKOWO będzie wyższy będzie klapą i ledwo się zwróci.

dragoon1984

Jeszcze Supermanka, Batmanka, James’ka Bondka i Jasonka Bourne’ka.

Animek84

"klasyczne potwory" czyli co cała kobieca obsada ghostbuster 2016?

Proszę czekać…