Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Martin Scorsese wiosną rozpocznie zdjęcia do kolejnego filmu 1

Po miesiącach rozmów z przedstawicielami plemienia Osagów na temat realizacji filmu Killers of the Flower Moon, reżyser Martin Scorsese wreszcie będzie mógł wejść na plan swojego kolejnego dzieła.

Informacja została potwierdzona przez kompozytora muzyki do filmu Robbie'ego Robertsona (to ten sam człowiek, który stworzył ścieżkę muzyczną do Irlandczyka, którego można oglądać od wczoraj w serwisie platformy Netflix). Martin Scorsese wejdzie na plan adaptacji makabrycznej powieści o morderstwach w hrabstwie Osage już na wiosnę.

Jeszcze kilkanaście miesięcy temu mówiło się, że Scorsese wejdzie na plan zdjęciowy tego lata, jednak z racji tworzenia i promocji Irlandczyka nie miał takiej możliwości. Wydaje się, że rozpoczęcie prac na planie filmowym wiosną 2020 roku jest jak najbardziej sensowne i możliwe. Scenariusz został napisany przez Erica Rotha i oparty jest na książce non-fiction Davida Granna.

W Polsce książka znana pod tytułem "Czas krwawego księżyca. Zabójstwa Indian Osagów i narodziny FBI" to mroczna historia rozgrywająca się w Oklahomie lat 20. XX wieku. W dziwnych okolicznościach dochodzi do śmierci bogatych Indian będących członkami szczepu Osagów, po tym jak na ich terenach odkryte zostają złoża ropy naftowej. Tajemnicze morderstwa próbują rozwikłać agenci nowo powstałego FBI.

Na ekranie mają pojawić się Leonardo DiCaprio oraz Robert De Niro.

Źrodło: World of Reel

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

ZSGifMan

"Dziadek" jest niezmordowany, większość facetów w jego wieku wolałoby siedzieć w kanapie przed telewizorem, zajadać czipsy i popijać piwo, a ten? Zasuwa jak mały motorek i kręci jeden obraz za drugim ;) Ale dla nas widzów to oczywiście dobrze.                

i_darek1x

Chyba jest wypalony ? Lub starość nie radość ;)

Proszę czekać…