Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Prolog filmu ''Tenet'' będzie pokazywany przed widowiskiem ''Gwiezdne wojny: Skywalker Odrodzenie'' 0

Fani Christophera Nolana czekają na jego nowe filmy, jak dzieciaki na pierwszą gwiazdkę. Niestety brytyjski filmowiec ma to do siebie, że swoje nowe projekty trzyma w sejfie pod kluczem i czeka do ostatniej chwili, aby uchylić rąbka tajemnicy. Nie inaczej jest w przypadku produkcji zatytułowanej Tenet.

Możliwe, że za kilka tygodni światło dzienne ujrzy pierwszy duży materiał promocyjny. Z najnowszych informacji wynika, że amerykańscy widzowie, którzy będą mieli okazję wybrać się do kina IIMAX na widowisko Gwiezdne wojny: Skywalker Odrodzenie, otrzymają możliwość obejrzenia prologu filmu Tenet. Nie będzie to pierwszy raz, kiedy Christopher Nolan zdecyduje się na ten zabieg. Podobnie sprawa wyglądała przy okazji Dunkierki. Niestety polskie kina zostaną zapewne ponownie pominięte.

O fabule filmu Tenet nie wiemy w zasadzie nic, poza tym, że ma to być kino szpiegowskie. Tradycyjnie w obsadzie aktorskiej filmu Christophera Nolana znalazły się największy hollywoodzkie tuzy aktorstwa. Na ekranie pojawią się Robert Pattinson, John David Washington, Elizabeth Debicki, Himesh Patel, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson, Clémence Poésy, Michael Caine i Kenneth Branagh.

Tenet trafi do kin 16 lipca 2020 roku.

Źrodło: Trailer Track

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

KubiQ

Czy ja wiem czy ponownie… Polskie kina puszczały zwiastun tenet który miał być tylko w kinach, i to nawet przetłumaczony. Tylko pewnie będziemy musieli odczekać miesiąc czy dwa, i polować na filmy wydawane przez Warner Bros…

Movieman KubiQ

@KubiQ tu nie chodzi o zwiastun a prolog. Przy okazji Dunkierki puszczano w IMAX 5-minutowy wstęp filmu przed "Łotrem 1".

@KubiQ Fajnie, że "polskie kina puszczały zwiastun tenet, który miał być tylko w kinach" heh. I to przetłumaczony – ciekawa sprawa, bo w zwiastunie nie pada ani jedno słowo :-D:-D

No wiesz, nikt nic nie mówi, ale pofatygowali się żeby dać napisy. Nic wielkiego, ale miło że zrobili. Poza tym, w momencie gdy zwiastun po raz pierwszy pojawiał się w amerykańskich kinach, nie było pewnym, czy będzie też puszczany w innych krajach.

Proszę czekać…