Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Cała obsada "The Walking Dead: World Beyond" na nowych zdjęciach 0

The Walking Dead nie kończą swojej emisji. Wkrótce zadebiutuje drugi spin-off popularnego serialu o żywych trupach, zatytułowany World Beyond. Produkcja skupi się na nastolatkach. Obsada serialu zadebiutowała na nowych zdjęciach.

World Beyond będzie drugim spin-offem serialu The Walking Dead. Najpierw – w 2015 roku – pojawił się Fear the Walking Dead, który przez długie lata szukał na siebie pomysłu. Produkcja ukazywała początek apokalipsy zombie. Później wędrowała do Meksyku, aby metaforycznie ukazać problemy tamtejszej ludności.

Tym razem twórcy przeniosą realia czasowe w przyszłość i ukierunkują swój kontent w stronę nowego odbiorcy – milenialsów.

The Walking Dead: World Beyond opowie historię pokolenia, które dorasta w zupełnie nowej rzeczywistości.

Rzeczywistości bez internetu oraz szkół pieczołowicie przestrzegających systemu pruskiego. Świat od wielu lat jest opanowany przez żądne mięsa żywe trupy. Każdy dzień stanowi teraz walkę o przetrwanie, o czym przekonają się główni bohaterowie serialu. Część z nich będzie próbowała ocalić siebie i bliskich. Inni wybiorą bardzo egoistyczną ścieżkę…

The Walking Dead: World Beyond – obsada zadebiutowała na nowych zdjęciach:

The Walking Dead: World Beyond zadebiutuje na AMC wiosną 2020 roku.

Źrodło: twitter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…