Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

E.T. i Elliot ponownie spotkali się na ekranie 0

E.T. to jeden z najważniejszych tytułów w karierze Stevena Spielberga. Produkcja okazała się kasowym hitem i zgarnęła dziewięć nominacji do Oscara z czego cztery zamieniła na złote statuetki. Niestety E.T. nigdy nie doczekał się kontynuacji, pomimo tego, że nie raz i nie dwa można było poczytać spekulacje na ten temat. W tym roku doszło jednak do spotkania sympatycznego kosmity z dorosłym Elliotem. Musicie to zobaczyć!

W sieci zadebiutowało wideo zatytułowane "A Holiday Reunion", które powstało na potrzeby firmy Xfinity. Reżyserem tego krótkiego materiału wideo jest Lance Acord, który podobno miał okazję rozmawiać z samym Stevenem Spielbergiem. Co najważniejsze w rolę Elliota ponownie wcielił się Henry Thomas.

E.T. po 37 latach ponownie trafia na Ziemię, gdzie spotyka się z Elliotem oraz jego rodziną. Oni prezentują mu dzisiejszy świat i nowe technologie.

E.T. to śmieszna, wzruszająca i niezapomniana historia przyjaźni chłopca i dobrego kosmicznego przybysza, który, chciał znaleźć dom na Ziemi. Film, który przez ponad ćwierć wieku bawi i wzrusza nowe pokolenia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

ZSGifMan

Kiedy w dobie jak to mówię odgrzewania kotletów człowiek się zastanawia czego jeszcze się nie chwycili z lenistwa i chęci zysku, to wtedy nadchodzi taki właśnie njus. Nygusy jedne, no ile można zamiast wymyślić coś nowego, to wiecznie sięgać po tematy z przeszłości?!      

PolepioneKadry ZSGifMan

@ZSGifMan Spokojnie Ziggi, z pewnością jeszcze nie raz Cię zaskoczą czymś zupełnie nienowym :-P

ZSGifMan PolepioneKadry

@PolepioneKadry Spoookojny jestem ;)                
A ja dalej swoje, że już właściwie wszystko zużyli, bo i "To" było, Predatora wymęczyli w wielu częściach, "Star Wars" już nawet nie komentuję, teraz to "E.T." no więc co jeszcze? Coś zapowiadali "Gliniarza z BH", jak na razie cicho, "Zabójcza broń" był serial – brakuje mi pomysłów…       
Aha, już wiem "Aliena" czyli "Obcego" można jeszcze pomęczyć, bo dawno nie było – jakby coś, to pamiętajcie, że to ja to przepowiedziałem! ;D          

Proszę czekać…