Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Finałowa część sagi ''Gwiezdnych wojen'' na nowym spocie! Jest także zwiastun z polskim dubbingiem! 0

Za pośrednictwem Lucasfilm i Walt Disney Pictures w sieci pojawił się nowy spot telewizyjny promujący nadchodzącą ostatnią część największej kosmicznej sagi w historii kina. Zobaczcie krótką, ale pełną akcji zapowiedź filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie i usłyszcie głos Imperatora Palpatina.

Fot. materiały prasowe

Oczekujące na swoją premierę widowisko to IX część filmowej sagi Gwiezdne wojny. Za reżyserię produkcji ponownie odpowiada J.J. Abrams, który wyreżyserował epizod VII zatytułowany Przebudzenie Mocy. W obsadzie znajdują się m.in. Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Keri Russell, Mark Hamill, Billy Dee Williams oraz Dominic Monaghan. Muzykę do filmu skomponował John Williams, który związany jest z uniwersum od samego początku. Szczegóły fabuły, podobnie jak przy poprzednich częściach trzymane są w tajemnicy do samego końca.

Jest jeszcze jedna ciekawa wiadomość. Na oficjalnym kanale DisneyFilmy na Youtube pojawił się wreszcie zwiastun z polskim dubbingiem. Możecie zapoznać się z nim poniżej. Koniecznie dajcie znać w komentarzach jak wypadł Waszym zdaniem? My mamy nadzieję, że kinowa wersja dubbingu pokusi sie jednak o lepszą jakość.

Kinowa premiera Star Wars: The Rise of Skywalker już 20 grudnia br.

Źrodło: comingsoon, youtube

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…