Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Robert De Niro otrzyma nagrodę honorową od Gildii Aktorów Ekranowych 1

Jeden z największych aktorów wszech czasów Robert De Niro otrzyma nagrodę honorową od Gildii Aktorów Ekranowych. Wyróżnienie zostanie przyznane hollywoodzkiemu gwiazdorowi na początku przyszłego roku.

Gildia Aktorów Ekranowych ogłosiła, że Robert De Niro otrzyma nagrodę honorową za całokształt twórczości.

Robert De Niro jest aktorem o niezwykłej głębi i umiejętnościach. Postacie, które tworzy, urzekają naszą wyobraźnię. Od tlącego się ognia u młodego Vito Corleone, do szalejącego byka Jake’a Lamotty i dziadka Bena Whittakera. On wciąż dotyka naszych serc i otwiera umysły na nowe i ekscytujące światy zrozumienia i emocji. Mam wielki zaszczyt ogłosić, że nagroda honorowa SAG-AFTRA zostanie wręczony jednemu z najbardziej wyjątkowych talentów naszego pokolenia, Robertowi De Niro.

ogłosiła prezes gildii, Gabrielle Carteris

Warto dodać, że Robert De Niro może zostać nominowany również do corocznej nagrody gildii za rolę w filmie Irlandczyk. W 2014 roku produkcje American Hustle, w której aktor miał okazję wystąpić otrzymała nagrodę dla najlepszej obsady. Był także nominowany w kategorii "najlepsza obsada" przy okazji filmu Poradnik pozytywnego myślenia, a jeśli chodzi o indywidualne nominacje to otrzymywał je za role w Pokój Marvina i Arcyoszust stacji HBO.

Jestem członkiem tego związku od ponad 50 lat. To wielki zaszczyt otrzymać takiego wyróżnienie od SAG-AFTRA.

oznajmił aktor

De Niro to prawdziwa legenda kina. Siedem nominacji do Oscara z czego dwa zamienione na złote statuetki za role w filmach Ojciec chrzestny II i Wściekły byk. Oprócz tego zagrał w takich klasykach jak Przebudzenia, Chłopcy z ferajny, Kasyno, Misja, Taksówkarz, Jackie Brown czy Gorączka.

SAG Awards zostaną wręczone w niedzielę 19 stycznia 2020 roku.

Źrodło: The Playlist

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…