Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Petycja fanów w sprawie obsadzenia Danny'ego DeVito w roli Wolverine'a 0

Danny DeVito w roli Wolverine’a? Na tym świecie dzieją się rzeczy, które nie śniły się filozofom, więc dlaczego by nie? Tym bardziej, że sprawy w swoje ręce wzięli fani komiksowych ekranizacji.

W sieci pojawiła się petycja w sprawie obsadzenia Danny'ego DeVito w roli kultowego mutanta. Przyszłość Wolverine’a pozostaje pod znakiem zapytania, po tym, jak z rolą postanowił pożegnać się Hugh Jackman. Na razie Walt Disney, który posiada prawa do X-Menów po przejęciu wytwórni Fox nie podjął żadnych decyzji dotyczących dołączenia nowych postaci do Kinowego Uniwersum Marvela. Oczywiście w przyszłości do tego dojdzie… prędzej czy później. Włodarze będą musieli jednak znaleźć idealnego następcę dla Jackmana.

I tutaj pojawia się petycja stworzona przez osobę posługującą się nickiem Ring Arius. Autor uważa, ze Danny DeVito jest idealnym kandydatem do tej roli.

Jedyny człowiek, który może przejąć tron ​​po Hugh Jackmanie. Uważamy, że jeśli Wolverine ma pojawić się w Marvel Cinematic Universe, to jedynym, który może go zagrać jest Danny DeVito.

Dodatkowo Ring Arius wytacza potężne działa w postaci takich argumentów, jak wzrost Dany’ego DeVito, któremu zdecydowanie bliżej do Wolverine’a aniżeli Hugh Jackmanowi. Komiksowy bohater mierzył około 5’3 stóp (160 cm), z kolei DeVito 147 cm. Dla porównania dotychczasowy odtwórca tej roli ma niemalże 190 cm wzrostu.

Kolejnym argumentem są umiejętności DeVito. Aktor zagrał w serialu U nas w Filadelfii postać o Franka Reynolds, który posiada wrestlingowe alter-ego o pseudonimie Trashman! Zobaczcie sami fragment serialu, który całkowicie potwierdza, że Danny DeVito jest w pełni zdolny do walki i niczego się nie boi.

No i najważniejsze – TO DANNY DEVITO!

Petycja została podpisana ponad 50 tysięcy razy! Znajdziecie ją pod tym linkiem.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…