Johnny Depp zajmie się produkcją 0

Johnny Depp i rękawiczka Michaela Jacksona – to połączenie może zawładnąć internetem w najbliższych miesiącach. Aktor zajmie się produkcją muzycznego spektaklu, który przedstawiony zostanie z perspektywy… Wspomnianej cekinowej rękawiczki legendy muzyki pop.

Johnny Depp

Projekt powstanie na podstawie sztuki Juliena Nitzberga. Julien przekonuje w swym dziele, że rękawiczka Jacksona to kosmita żerujący na chłopców. Reasumując, musical o dość zawirowanej fabule i wstępnie zatwierdzonym tytule For the Love of Glove: An Unauthorized Musical Fable About the Life of Michael Jackson, as Told by His Glove- opowiadać będzie o dziwnych siłach, które ukształtowały Michaela i o skandalach, które wpłynęły na jego reputację. Na scenie obok żywych aktorów pojawią się ludzkich rozmiarów kukiełki przedstawiające rozmaite osoby z życia Jacksona. Wystąpią m.in. Donny Osmond oraz Emmanuel Lewis.

Warto dodać, że firma Johnnego Deppa, Infinitum Nihil współpracowała wcześniej z Nitzbergiem przy biografii Tiny Tim (artysta ukulele z lat 60.), która nigdy nie została zrealizowana.

Premierę musicalu zaplanowano na 25 stycznia, w Los Angeles.

Źrodło: IGN

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…