Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Avatar 2'' - koniec prac na planie i oficjalne zdjęcie statku 'Morski Smok'! 0

Dla wszystkich fanów oczekujących z niecierpliwością na sequel wielkiego hitu Jamesa Camerona sprzed 10 lat, informacja ta na pewno wyda się wielce interesująca. Bowiem na oficjalnym profilu filmu Avatar na Twitterze pojawił się wpis informujący o zakończeniu prac. Oprócz tego zawiera on także ciekawe zdjęcie z planu.

Fot. materiały prasowe

Prace na planie nie zakończyły się jednak całkowicie. Jest to koniec zdjęć na ten rok. W przyszłym roku cała obsada wraz z pozostałą ekipą powrócą na plan. Z okazji tej nadchodzącej przerwy pojawił się właśnie poniższy wpis. Oficjalna fotografia ukazuje jeden ze statków nazywany Morskim Smokiem. To statek matka, mogący transportować wiele mniejszych łodzi. Nie da się ukryć, że pod względem wizualnym robi wrażenie.

Poniżej zdjęcie w lepszej jakości.

Obsada aktorska kontynuacji jest całkiem zacna. Należą do niej m.in. Sam Worthington, Zoe Saldana, Joel David Moore, Dileep Rao, Stephen Lang, Matt Gerald, Sigourney Weaver, Kate Winslet, Edie Falco, Michelle Yeoh, Vin Diesel, Jemaine Clement oraz Oona Chaplin. Reżyserem jest oczywiście James Cameron.

Druga część Avatara zadebiutować ma 17 grudnia 2021 roku. Nie będzie to jednak jedyna kontynuacja tego wielkiego widowiska. W plamach Cameron ma jeszcze trzy kolejne części, których premiery zaplanowane są kolejno na 22 grudnia 2023 r., 19 grudnia 2025 r. i 17 grudnia 2027 r. Jednak jak zastrzega reżyser, dwie ostatnie części wyjdą tylko wtedy, jeśli dwie poprzednie odniosą kasowy sukces. Jak myślicie mają na to realne szanse?

Źrodło: deadline, twitter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

PolepioneKadry

Yeeaaah!!! Jeszcze tylko dokrętki, postprodukcja i już w 2028 roku idziemy do kina na Avatara 2! :-D

Proszę czekać…