Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Zaskakujący duet Sebastian Fabijański i O.S.T.R. - posłuchajcie singla promującego film ''Psy 3. W imię zasad'' 0

Dziś na platformach streamingowych premiera singla promującego film Psy 3. W imię zasad. Wyczekiwana przez fanów nowa odsłona kultowych Psów Władysława Pasikowskiego wejdzie na ekrany kin już 17 stycznia 2020 roku. Z tej okazji doszło do elektryzującej kolaboracji. Największy polski raper O.S.T.R. oraz grający jedną z ról w filmie i jednocześnie debiutujący na polskim rynku muzycznym aktor Sebastian Fabijański, stworzyli wyjątkowy utwór "Psy. W imię zasad".

Singiel: O.S.T.R. & Sebastian Fabijański – "Psy. W imię zasad" można posłuchać na SPOTIFY oraz TIDAL.

Wychowałem się na tekstach Franza Maurera. "Psy" to zdecydowanie najważniejszy polski film mojego dorastania. Bez niego mój styl i twórczość w jakimś tam stopniu byłyby pewnie inne. Cieszę się, że przy kolejnej odsłonie "Psów" mogę być już obecny nie tylko jako wierny widz.

mówi raper

Dla Sebastiana Fabijańskiego współpraca z O.S.T.R. to debiut na rynku muzycznym:

To najważniejszy jak dotąd projekt w moim życiu – bo na tym bicie jestem ja. W filmach się zasłaniam rolą. Tu się odsłaniam. Jest to początek mojej drogi muzycznej. Zacząłem ją z O.S.T.R., który wraz z ekipą pomaga mi przy nagraniu mojej płyty. Jestem mu za to cholernie wdzięczny, a także za to, że mnie przygarnął i mi zaufał.

Sebastian Fabijański swoją pasję do hip-hopu odkrył zanim poplątana ścieżka życia rzuciła go w tryby szkoły filmowej. Szybka kariera na srebrnym ekranie odsunęła muzykę na dalszy plan, ale za sprawą znajomości z O.S.T.R. przed artystą otwierają się nowe perspektywy. Singiel "Psy. W imię zasad" to oficjalnie początek dyskografii Sebastiana Fabijańskiego, który zapowiedział już swój solowy album na pierwszą połowę 2020 roku.

Przed nami gwarantowana synergia wartości, które łączą się na wspólnej płaszczyźnie artystycznej jaką jest singiel "Psy. W imię zasad". Wkrótce przekażemy informacje na temat zapowiadanego teledysku do singla.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…