Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Była mordercza opona, teraz przyszła kolei na kurtkę - oto zwiastun ''Deerskin'' 0

Kino to niezwykły twór, który pozwala opowiadać niesamowite i nieprawdopodobne historie. Reżyser Quentin Dupieux, który odpowiada za film, w którym rolę mordercy odegrała… opona, powraca ze swoim najnowszym dziełem zatytułowanym Deerskin. Filmowiec po raz kolejny zaskakuje i tym razem prezentuje widzom… A zresztą zobaczcie sami. Przed Wami zwiastun tego intrygującego tytułu, w którym główną rolę gra laureat Oscara.

Deerskin to jeden z największych przebojów sekcji Quinzaine des réalisateurs w Cannes, to także aktorski tour de force Jeana Dujardina.

Quentin Dupieux, który podarował światu kinową perełkę w postaci Morderczej opony, powraca z kolejną niezwykłą historią. Tym razem przepełnioną absurdem, kłamstwami i frędzlami. George, właściciel skórzanej kurtki, postanawia dla niej unicestwić wszystkie inne kurtki na świecie i zaczyna marzyć o sławie filmowca. Łapie za kamerę i wałęsa się po miasteczku, by znaleźć sposób na unicestwienie wszystkich cieplejszych wierzchnich okryć. Obłęd powoli w nim narasta, szaleństwo się pogłębia, a inne kurtki nadal istnieją.

Deerskin trafi do polskich kin 3 stycznia 2020 roku.

Źrodło: Nowe Horyzonty

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…