Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

"Irlandczyk" jako miniserial? Zobaczcie, jak inaczej można oglądać film na Netlixie 0

Niedawno na platformie Netflix zadebiutował długo oczekiwany film Martina Scorsese – Irlandczyk. Widowisko posiada imponujący metraż trzech godzin i trzydziestu minut. Tym, którzy nie mają czasu, aby "łyknąć" film w całości, możemy zaproponować ciekawe rozwiązanie.

Irlandczyk jest wielkim powrotem Martina Scorsese do kina gangsterskiego. Miłośnicy takich filmów, jak Chłopcy z ferajny, Gangi Nowego Jorku albo Ulice nędzy będą wniebowzięci seansem widowiska. Tym bardziej, że w jego obsadzie pojawiają się prawdziwe ikony gatunku: Al Pacino, Joe Pesci oraz Robert De Niro.

Prócz klasycznej, kinowej dystrybucji, Irlandczyk jest już dostępny na platformie Netflix. Warto jednak wspomnieć, że widowisko trwa imponujące trzy godziny i trzydzieści minut. To dla was zbyt długo? Spokojnie. Szwedzki dziennikarz podzielił film na cztery, mniej-więcej równe czasowo części. Swoją propozycję seansu Irlandczyka opublikował w sieci.

Tak wygląda Irlandczyk jako 4-odcinkowy miniserial:

Dziennikarz zatytułował nawet poszczególne epizody filmu:

  • Epizod I: I Heard You Paint Houses – Zaczynacie od początku i oglądacie do 49 minuty. Kończycie, kiedy Jimmy Hoffa odkłada telefon.
  • Epizod II: Hoffa (49.00 – 1.40.00) – Przerywacie, kiedy pojawia się postać Joeya The Blond.
  • Epizod III: What Kind of Fish? (1.40.00 – 2.47.30) – Przerywacie, kiedy Frank wychodzi z domu (na pewno tego nie przeoczycie).
  • Epizod IV: It Is What It Is (2.47.30 – do końca).

Irlandczyk – zwiastun:

Od 22 listopada nowy film Martina Scorsese gości w Polsce na ekranach dobrych kin. Od 27 listopada jest już dostępny dla użytkowników serwisu streamingowego Netflix.

Źrodło: twitter.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…