Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Black Widow'' - zobaczcie pierwszy zwiastun widowiska Marvela 0

Marvel Entertainment zaprezentował pierwszy teaserowy zwiastun kolejnego widowiska, które będzie należało do Kinowego Uniwersum Marvela. Przed Wami zapowiedź solowej superprodukcji o przygodach Czarnej Wdowy. W roli głównej oczywiście Scarlett Johansson.

Jak z pewnością pamiętacie Czarna Wdowa musiała poświęcić swoje życie dla ważnej sprawy w filmie Avengers: Koniec gry. W trakcie podróży, którą odbyła na planetę Vormir z Clintem Bartonem zdecydowała się na ostateczne poświęcenie, aby zdobyć Kamień Duszy.

Pomimo tego włodarze Marvel Studios zdecydowali, że Avengers: Koniec gry nie będzie ostatnim filmem, w którym zobaczymy Scarlett Johansson wcielającą się w postać Czarnej Wdowy. Podjęto decyzję o realizacji solowego filmu, w którym przybliżą wcześniejsze losy kultowej już bohaterki. Dzisiaj możemy obejrzeć pierwszy teaser wyczekiwanego widowiska.

Na ekranie pojawi się także między innymi David Harbour, który w solowym filmie o przygodach Czarnej Wdowy wcieli się w postać Alexeia Shostakova, znanego także jako Red Guardian.

W obsadzie są także Florence Pugh jako Yelena, O-T Fagbenle jako Mason i Rachel Weisz jako Melina. Reżyseruje Cate Shortland.

Black Widow trafi do kin 1 maja 2020 roku.

Źrodło: Marvel

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Bercik022

To wygląda jak hobs i show 2, mało to zachęcające.

Khaosth Bercik022

@Bercik022 Przy "Hobbs i Shaw" taki "Zimowy żołnierz" wyglądał jak kino oparte na faktach. Mam nadzieję że przy Wdowie aż tak nie zaszaleją.

Asmodeusz

Red Guardian najlepszy

Proszę czekać…