Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Wkrótce pierwszy zwiastun nowych ''Pogromców duchów'' - możliwa zmiana tytułu kontynuacji 1

Mamy doskonałe informacje dla wszystkich fanów kultowej serii "Pogromcy duchów". Już niebawem w sieci pojawi się pierwszy oficjalny zwiastun kontynuacji oryginalnego cyklu.

Na ten moment nie ma dokładnych informacji, kiedy światło dzienne ujrzy zapowiedź filmu Ghostbusters 2020, jednak na portalu Trailer Track pojawiła się specyfikacja zwiastuna. Z informacji, które można tam znaleźć wynika, że trailer będzie trwał 2 minuty i 28 sekund.

A to nie jedyna ciekawa informacja związana z tym projektem. Bardzo możliwe, że Ghostbusters 2020 zmieni oficjalny tytuł. Na Trailer Track widnieje bowiem tytuł "Ghostbusters: Afterlife". Z oficjalnym potwierdzeniem tych doniesień musimy, jednak czekać do dnia premiery wspomnianego zwiastuna. Wtedy zapewne film będzie sygnowany właśnie tym tytułem.

W obsadzie aktorskiej filmu ujrzymy nowe twarze oraz starą gwardię znaną z oryginalnych filmów. Na ekranie pojawią się Mckenna Grace, Finn Wolfhard, Carrie Coon, Paul Rudd, Celeste O'Connor, Logan Kim, Bokeem Woodbine, Oliver Cooper, Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Sigourney Weaver i Annie Potts.

Reżyserem filmu jest Jason Reitman, czyli syn Ivana Reitmana, który nakręcił dwa pierwsze filmy należące do kultowej franczyzy.

Ghostbusters 2020 trafił do kin 20 lipca 2020 roku.

Źrodło: Trailer Track

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…