Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

"Doktor Who" - 12. sezon już wkrótce! Jest zwiastun oraz data premiery 0

Nowy Rok – nowy sezon serialu Doktor Who. Produkcja zadebiutuje w 12. serii przygód podróżników w czasie. Poznaliśmy oficjalną datę premiery oraz zwiastun nadchodzących odcinków.

Doktor Who jest prawdopodobnie serialem z najdłuższą tradycją, który wciąż jeszcze gości na ekranach telewizorów. Pierwsze epizody zadebiutowały w BBC w 1963 roku. Reboot serialu rozpoczął się w 2005 roku i trwa po dziś dzień.

12. sezon rozpocznie się dwuczęściową historią szpiegowską. Dwa epizody zostały zatytułowane Spyfall. Tytułowa pani doktor (Jodie Whittaker) oraz jej przyjaciele: Ryan (Tosin Cole), Yasmin (Mandip Gill) and Graham (Bradley Walsh) znów wyruszą w ekscytującą podróż w czasie.

Stacja BBC zapowiada, że Trzynasty Doktor ma się znakomicie i powraca w wielkim stylu.

Doktor Who – zwiastun 12. sezonu:

Kiedy premiera nowych odcinków Doktora Who?

12. sezon brytyjskiego serialu SF zadebiutuje w Nowy Rok. Nieprzypadkowo napisałem tę nazwę wielkimi literami. Nowe odcinki trafią na BBC dokładnie 1 stycznia 2020 roku.

Źrodło: thewrap.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…