Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Jak poślubić milionera'' najchętniej oglądanym polskim filmem w miniony weekend 1

Film Jak poślubić milionera w miniony weekend podbił serca ponad 200 tysięcy widzów. Komediowy poradnik dla czekających na miłość jest najpopularniejszym polskim filmem minionego weekendu.

fot. Ola Grochowska

Jak poślubić milionera to komedia romantyczna opowiadająca historię Alicji, dziewczyny o złamanym sercu, która dzięki autorce bestsellerowych poradników, odważy się zawalczyć o swoje szczęście i o miłość. W filmie zobaczymy m.in.: Małgorzatę Sochę, Anitę Sokołowską, Małgorzatę Foremniak, Mikołaja Roznerskiego, Michała Malinowskiego i Wojciecha Mecwaldowskiego.

Jak poślubić milionera to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwym związku. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji.

Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień?

A czy Wy byliście już w kinie na Jak poślubić milionera?

Źrodło: Informacja prasowa

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…