Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Plakaty dedykowane najważniejszym bohaterom nowego filmu o Bondzie 1

Już jutro fani Jamesa Bonda będą mogli obejrzeć pełny zwiastun kolejnego widowiska zatytułowanego Nie czas umierać. Dzisiaj mamy dla Was porcję nowych plakatów, które są dedykowane poszczególnym bohaterem superprodukcji, która zawita do kin w przyszłym roku.

W galerii, którą znajdziecie poniżej znajdują się plakaty z bohaterami granymi przez gwiazdy serii. Na ekranie pojawią się Daniel Craig, Léa Seydoux, Rami Malek, Lashana Lynch, Ben Whishaw i Ana de Armas.

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

Nie czas umierać pojawi się w kinach 8 kwietnia 2020 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Animek84

Czarna Pani wyglądająca jak Pan, raczej w Rosji nie będzie mogła szpiegować XD

ZSGifMan

Podobno "Nie czas umierać" i jest to poniekąd i możliwe, ale ja sądzę, że to już raczej najwyższy "Czas ślepnąć", bo to co zaczynają wyprawiać twórcy, czy może już wyprawiają, to woła tylko o pomstę do nieba, a do widowni o wyłupienie sobie oczu, bo przecież ciemna masa nie przestanie do kina chodzić, wypożyczać VOD, kupować DVD/BD itd.      
No dobra, zobaczymy sami, to zapewne ostatni Bond dający się jeszcze jakoś zobaczyć…      

Proszę czekać…