Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Reżyser ''Więźnia labiryntu'' nakręci kolejną odsłonę ''Planety małp'' 0

Walt Disney rozpoczyna na poważnie korzystać z dóbr, które trafiły w ręce koncernu po przejęciu wytwórni 20th Century Fox. Dom Myszki Miki zamierza nakręcić kolejną odsłonę znakomitej trylogii "Planeta małp". Producenci znaleźli już nawet człowieka, który stanie za kamerą filmu i na pierwszy rzut oka wydaje się, że wybór nie powinien napawać fanów zbyt dużym optymizmem.

Nowa trylogia kultowej franczyzy została zapoczątkowana w 2011 roku przez Ruperta Wyatta, który zaprezentował światu film zatytułowany Geneza planety małp. Następnie wyprodukowano dwie kontynuacje, za które odpowiadał Matt ReevesEwolucję planety małp oraz Wojnę o planetę małp. Teraz ludzie ze studia 20th Century Fox zdecydowali, że przyszłość serii powierzą w ręce filmowca, który dał światu trylogię "Więźnia labiryntu". Mowa oczywiście o człowieku znanym, jako Wes Ball.

Na razie nie jest jasne czy nowy film osadzony w tym uniwersum będzie bezpośrednią kontynuacją Wojny o planetę małp, czy może twórcy zdecydują się na spin-off osadzony w tym samym świecie, ale prezentujący nam inne wydarzenia.

Oczywiście będziemy informować Was na bieżąco, jeśli chodzi o nowe doniesienia związane z tym projektem. Jak oceniacie wybór filmowca, która stanie za kamerą kolejnej "Planety małp"?

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

MARTIN007

Jak teraz Disney będzie tworzył kontynuacje produkcji dla dorosłego odbiorcy, to jest największa niewiadoma. Może nowy Obcy w kategorii R.

Bercik022

Wg. Mnie powinien stanąć dużo bardziej doświadczony twórcza, więzień labiryntu nie jest dobrym filmem jak i cała ta seria jest dość słaba, sama reżyseria tam też trochę leży, ja bym jednak szukał gdzie indziej.

Proszę czekać…