Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''The Grudge: Klątwa'' - zobaczcie wideo z wypowiedziami twórców 0

Za sprawą studia Sony Pictures w sieci pojawiło się nowe wideo promujące horror The Grudge: Klątwa w reżyserii Nicolasa Pesce.

Filmik ukazuje pojedyncze sceny z nadchodzącego filmu, które przeplatane są wypowiedziami osób zaangażowanych w jego produkcję. Widzimy kilka dość przerażających i wywołujących napięcie scen. Jak myślicie, czy ta wersja słynnego horroru ma szansę na sukces?

Gdy ktoś umiera w potwornej wściekłości, pozostawia ból i urazę, a ta powoduje wielką chęć zemsty i niesienia przemocy.

mówi o swoim filmie producent Sam Raimi

Przemocy, która może rozprzestrzeniać się wszędzie.

dodaje reżyser Pesce

W obsadzie nowego filmu znaleźli się John ChoDemian BichirWilliam SadlerAndrea RiseboroughLin Shaye, Junko Bailey i Betty Gilpin. Jak zapowiadają twórcy nie będzie to remake, a nowa opowieść, która jednak zachowa najważniejsze elementy serii. Mamy poznać zupełnie nowego ducha, który posiada własną osobowość i osobistą chęć zemsty. Oryginalna produkcja opierała się na historii nawiedzonego domu, który zamieszkiwał mściwy duch. Każdy kto wszedł do tejże posiadłości ginął straszną śmiercią.

Autorem scenariusza jest Pesce wraz z Jeffem Buhlerem. Film powstaje dla firmy Ghost House Pictures należącej do Sama Raimiego, który znany jest z produkcji dobrych horrorów oraz thrillerów. Wyprodukował on m.in. Martwe zło, Nie oddychaj, 30 dni mroku czy Boogeyman. Odpowiada także za dwa poprzednie filmy z serii Klątwa, z 2004 i 2006 roku.

Premiera The Grudge: Klątwa już 3 stycznia 2020 roku.

Źrodło: Bloody-Disgusting

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…