Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Netflix i Canal+ łączą siły w trzech wspólnych pakietach. Jaka cena? Są szczegóły oferty 0

Canal+ nawiązał współpracę z gigantem na rynku platform streamingowych. Powstały trzy oferty. W ich zawartości znajdziecie dostęp do serwisu Netflix oraz różne kanały telewizyjne. Jaka jest cena?

Współpraca między Netflixem i Canal+ stopniowo opanowuje świat. W październiku dwa koncerny medialne zaproponowały wspólne oferty Francuzom. Teraz podobna promocja trafiła nad Wisłę. Dzięki niej widzowie nie będą musieli osobno opłacać subskrypcję Netflixa oraz abonament na platformie Canal+. Przeciwnie – w promocyjnej cenie można nabyć ich wspólny pakiet.

Oferta wydaje się korzystna zwłaszcza dzisiaj, kiedy rynek platform streamingowych zaczyna się zacieśniać. Przypomnę, że w listopadzie 2019 roku wystartował Apple TV+ oraz Disney+. Na polskim rynku prężnie rozwija się również HBO GO.

W ofercie Canal+ i Netflix znalazły się aż trzy pakiety do wyboru.

Canal+ zapowiada swoją promocję:

Czy oferta Canal+ i Netflix faktycznie jest taka korzystna?

Każdy pakiet obowiązuje przez 24 miesiące od momentu zakupu. Dwie tańsze oferty gwarantują niższą cenę przez pierwsze 6 miesięcy. Najdroższy – przez 12 miesięcy. Warto również wspomnieć, że promocja oferuje dostęp do podstawowego pakietu Netflixa (dwa ekrany), której cena poza kompletem Canal+ wynosi 34 złote. Klienci, którzy zdecydują się na najdroższą ofertę, będą mogli powiększyć Netflixa do pakietu premium za dodatkowe 9 złotych na miesiąc.

Canal+ i Netflix cena każdego pakietu:

Kiedy promocja trafi na polski rynek?

Netflix będzie udostępniany na dekodery 4K UltraBOX+ od 4 grudnia 2019 roku. Wsparcie dla kolejnych modeli dekoderów Canal+ zostało zaplanowane na 2020 rok.

Osoby, które posiadają już konto na platformie streamingowej, będą mogli je zachować i włączyć w nową ofertę Canal+. Historia, oglądane filmy oraz seriale oraz wszelkie inne informacje zostaną wtedy zapamiętane.

Źrodło: serialowa.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…