Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Mena Massoud nie dostaje ofert od hollywoodzkich wytwórni po występie w ''Aladynie'' 0

Wydawało się, że po roli w kasowym hicie Walta Disneya można być pewnym kolejnych ofert od hollywoodzkich wytwórni. Odtwórca roli Aladyna w superprodukcji na podstawie klasycznej animacji ma nieco inne zdanie na ten temat.

Mena Massoud, który zagrał główną rolę w filmie Aladyn udzielił wywiadu, w którym wyjawił, że występ w kasowym widowisku Walta Disneya wcale nie otworzył mu drzwi do wielkiej hollywoodzkiej kariery.

Jestem już trochę tym zmęczony. Chcę, aby ludzie wiedzieli, że nie zawsze wszystko jest usłane różami, kiedy robisz coś takiego, jak "Aladyn". "Musi zarabiać miliony. Musi dostawać masę ofert". Nic z tych rzeczy. Od czasu "Aladyna" nie byłem na żadnym przesłuchaniu.

powiedział aktor

Mena Massoud dodał od razu, że nie oczekuje ofert zagrania Batmana, ale po prostu chciałby otrzymać możliwość wzięcia udziału w przesłuchaniach do hollywoodzkich filmów.

Na pewno jest to o tyle zaskakujące, że Aladyn zarobił przecież na całym świecie ponad miliard dolarów. Wydawałoby się, że aktorzy zyskali nieco więcej renomy i popularności, dzięki występowi w takim hicie. Warto jednak dodać, że Mena Massoud otrzymał nagrodę odkrycia na tegorocznym SCAD Savannah Film Festival, a już niebawem zagra w serialu platformy Hulu zatytułowanym Reprisal.

Źrodło: The Daily Beast

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…